درباره ما

شرکت تولیدی مهندسی بالن گاز آسیا در سال 1365 تاسیس گردید. این شرکت با هدف تامین نیاز روزافزون انواع گازها و سیلندرها از کشورهای آمریکایی و اروپایی و آسیایی و همکاری با برندهای برتر دنیا کار خود را تا به امروز ادامه داده است. بی شک فعالیت در این زمینه، دشواری های زیادی داشته که با توجه به تجربیات و تدابیر بالای مدیران خود، مشکلات را پشت سرگذاشته و همچنان مسیر خود را ادامه می دهد. 

چشم انداز
شرکت تولیدی مهندسی بالن گاز آسیا با بیش از ربع قرن فعالیت در زمینه بازرگانی  چشم انداز خود را بر این پایه بنا می کند که به عنوان بزرگترین شرکت در بخش خصوصی در حوزه تجارت کالاهای مربوطه و همچنین ارائه خدمات بازرگانی قدمی بزرگ در راستای پیشرفت اهداف بلند اقتصادی کشور بردارد.

ماموریت 
براساس چشم انداز، ماموریت مدیران و کارکنان شرکت تولیدی مهندسی بالن گاز آسیا به شرح زیر می باشد: 

- می خواهد که بهترین کیفیت و قیمت را مخصوصاً برای مشتری های داخلی عرضه کند.
- سعی می کند کالاهای خود را زودتر از موعد قول داده شده به دست مشتریان گرامی برساند.
- می خواهد به عنوان بزرگترین شرکت بازرگانی در حیطه خود در داخل مطرح باشد.
- تلاش وافر می کند که سرمایه گذاران خارجی را برای سرمایه گذاری در داخل کشور تشویق کند.

 

بالن گاز آسیا کپسول فولادی کپسول استیلن مخزن کرایوژنیک فلاسک نیتروژن گاز اتان گاز اتیلن گاز استیلن گاز اکسیژن گاز آرگون گاز پروپان گاز پروپیلن گاز دی اکسید کربن گازدی اکسید گوگرد گاز سولفور هگزا فلوراید گاز سولفید هیدروژن گاز متان گاز نیتروژن گاز نیتروس اکساید گاز نئون گاز هیلوم گاز هوا گاز هیدروژن کپسول آلومینیومی کپسول کامپوزیت آلومینیومی ابزارهای جوش و برش مانومتر