درباره ما

درباره ما

به شرکت تولیدی مهندسی بالن گاز آسیا خوش آمدید

برای بیش از چهار دهه، ما در کنار و همراه شما با افتخار به عنوان بزرگترین واردکننده و پیشرو در ایران، متخصص در طیف متنوعی ازانواع سیلندر، تجهیزات گاز صنعتی، آزمایشگاهی و پزشکی، سرپیک های جوش و برش بوده ایم. با تعهد تزلزل ناپذیر به کیفیت و نوآوری، ما خود را به عنوان یک نام قابل اعتماد در صنعت تثبیت کرده ا.یم.

در شرکت بالن گاز آسیا تمرکز اصلی ما بر واردات تجهیزات با کیفیت و به روز مانندانواع  سیلندرهای گاز همانند کپسول فولادی، آلومینیم، کرایوژنیک، مبرد،مانومتر یا تنظیم کننده‌های فشار، و انواع گازهای تخصصیو تجهیزات جوشکاری و برشکاری است که برای پاسخگویی به نیازهای متنوع مشتریان ما طراحی و تولید شده‌اند. ما نقش حیاتی این محصولات را در بخش‌های مختلف، از کاربردهای صنعتی گرفته تا امکانات پزشکی، درک می‌کنیم و تلاش می‌کنیم راه‌حل‌هایی ارائه دهیم که فراتر از انتظارات باشد..

سبد محصولات گسترده ما شامل طیف گسترده ای از سیلندرها، از جمله فولاد ضد زنگ، کامپوزیت، دوارها، گازهای برودتی و سیلندرهای آلومینیومی است. ما مفتخریم که در طی این دوره قعالیت خود تنها محصولاتی با بالاترین کیفیت و خدمات از تولید کنندگان معتبر در سراسر جهان  ارائه کرده و می کنیم ..

 

علاوه بر طیف وسیعی از کالای صنعتی و آزمایشگاهی مرتبط با گاز و غیره، ما همچنین مفتخریم به تهیه نیازهای کشور در صنعت برش و جوشکاری از تولیدکنندگان مشهور در سراسر جهان هستیم. تعهد ما به تعالی و رضایت مشتری باعث شده ما به عنوان یک شریک قابل اعتماد برای مشاغل و صنایع متوعی  در سراسر ایران شهرت داشته باشیم.

 

در طول سال ها، ما به لطف تعهد خود به ارائه محصولات برتر و خدمات استثنایی، روابط پایداری با مشتریان خود ایجاد کرده ایم. در نتیجه، ما به یک شریک قابل اعتماد برای شرکت هایی تبدیل شده ایم که به دنبال راه حل های قابل اعتماد برای نیازهای تجهیزات گاز خود هستند.

 

 

در شرکت بالن گاز آسیا ما چیزی بیش از واردکننده هستیم. ما کاتالیزورهای پیشرفت، محرک نوآوری و تعالی در صنایعی هستیم که به آنها خدمت می کنیم. با میراثی که مبتنی بر صداقت، تخصص و اشتیاق فراتر از انتظارات است، ما مشتاقانه منتظر ادامه مسیر موفقیت خود و خدمت به مشتریان ارزشمند خود برای سالیان متمادی هستیم.


 

 

از اینکه شرکت بالن گاز آسیا  را انتخاب کردید متشکریم. بیایید با هم آینده ای بسازیم که با تعالی بیشتر مسیر رشد را طی می کند..